ART / Lithographs / Litograph in colors 15042117
nr 1504 2117
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Bert-Johnny Nilsson (1934-2004), Sweden. Signed, numbered HC 1/30. Litograph in colors. Sheet: 88x61 cm, outer dimensions including frame: 97x70,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad HC 1/30. Färglitografi. Bladets mått: 88x61 cm, yttermått inklusive ram: 97x70 cm
Bert-Johnny Nilsson, Swedish grafiker and tecknare born 1934 in Kristianstad, dead 2004 in Ã…hus.
800
SEK 700
Monday November 21 2022
at 19:22:37
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)
- Thema-auction
Nov 21
Read more about Grafik
Bert-Johnny Nilsson
Read more about Bert-Johnny Nilsson