KONST / Litografier / Färglitografi 17277316
nr 1727 7316
Wilhelm Wik
(1897-1987), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 15/20, bildmått, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Wilhelm Wik, svensk målare född 1897, död 1987.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:59:15
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr