GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 9007499
nr 900 7499
VASE
China, height: 31, wear, damages.
Kina, höjd: 31
Condition: slitage, skador
SEK 1700
Monday June 16 2014
at 19:51:20
100 kr
250 kr
800 kr
700 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.600 kr