FURNITURE / Tables / Coffee table 15275149

nr 1527 5149

COFFEE TABLE

Mahogny och mahognyfanér. Kvadratisk skiva med kantsarg. Oidentifierad snickare. Width: 98 cm. Width: 98 cm, height: 49 cm, skivan med repa. Wear, repor, märkén och fanérskador.

Mahogny och mahognyfanér. Kvadratisk skiva med kantsarg. Oidentifierad snickare. Bredd: 98 cm. Djup: 98 cm, höjd: 49 cm

Condition: skivan med repa. Slitage, repor, märkén och fanérskador

6000

SEK 5200

Monday Mars 13 2023
at 20:09:00