LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirror 17355047
nr 1735 5047
WALL BRACKET MIRROR
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm,
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
800
SEK 800
Monday October 27 2025
at 20:31:37
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr
700 kr