SILVER & METAL / Silver / Spoons 10123441
nr 1012 3441
SPOONS
silver, 7 parts, 19th century,
silver, 7 del, 1800-tal
1000
SEK 600
Monday January 18 2016
at 18:27:13
16/1 16:25:05
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver