SILVER & METAL / Brass, Copper and Tin / Punschkylare 11676097
nr 1167 6097
Punschkylare
med numrerade fack för glas. Height: 24 cm. Proveniens: Jean Jahnsson/van der Nootska palatset,
med numrerade fack för glas. Höjd: 24 cm. Proveniens: Jean Jahnsson/van der Nootska palatset
1000
SEK 400
Monday Mars 5 2018
at 19:50:37
4/3 07:41:46
350 kr
5/3 18:00:44