ART / Oil paintings / Oil paintings 6477610
nr 647 7610
OIL PAINTINGS (F)
2 pcs, signed, 1950s/1960s, 62x76,
2 st, Signerade, 50/60-tal, 62x76
100
SEK 100
Monday July 5 2010
at 18:20:48
28/6 18:15:47