KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17233067
nr 1723 3067
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 97/150. Bildmått: 18x12,5, yttermått inklusive ram: 49x38 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 15 september 2025
kl 19:24:22
2.200 kr