FURNITURE / Tables / Table 6798046
*
nr 679 8046
TABLE
Med belysning & fontän, 1950s, length: 90, width: 50, height: 60,
Med belysning & fontän, 50-tal, längd: 90, djup: 50, höjd: 60
Estimate:
300
Sold:
SEK 450
Auction date:
Monday January 31 2011
at 18:21:29
- Bid history
Time
Bidder
Bid
28/1 11:31:00
1
400 kr
30/1 23:57:39
2
350 kr
30/1 23:57:52
2
Vinnande bud
- Thema-auction
Jan 31
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Read more about 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: belysning & fontän bord
-
3157 CURTAINS
3 st kappor, DEsign Josef Frank, Vegetable tree. 3..//
Auction ends
in two days
3 juni at 19:04
*
TABLE
Read more about 50-tal
nr 679 8046
TABLE
Med belysning & fontän, 1950s, length: 90, width: 50, height: 60,
Med belysning & fontän, 50-tal, längd: 90, djup: 50, höjd: 60
Estimate: | 300 |
---|---|
Sold: | SEK 450 |
Auction date: |
Monday January 31 2011 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
28/1 11:31:00 | 1 | 400 kr |
30/1 23:57:39 | 2 | 350 kr |
30/1 23:57:52 | 2 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Jan 31
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.Read more about 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: belysning & fontän bord
-
3157 CURTAINS
3 st kappor, DEsign Josef Frank, Vegetable tree. 3..//
Auction ends
in two days
3 juni at 19:04