GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 5842165
nr 584 2165
BOWL
18th century, china, lenght: 24, slitage, skador, spricka/ sprickor.
1700-tal, Kina, längd: 24
Condition: slitage, skador, spricka/ sprickor
300
SEK 500
Monday May 25 2009
at 19:42:58
400 kr
400 kr
450 kr