ART / Lithographs / Litograph in colors 14099328
nr 1409 9328
Nils Wedel
(1897-1967), Sverige
Nils Wedel (1897-1967), signed, ej numrerad. Image dimensions: 26c32, outer dimensions including frame: 40x46 cm, fuktskador.
LITOGRAPH IN COLORS, Nils Wedel (1897-1967), Signerad, ej numrerad. Bildmått: 26c32, yttermått inklusive ram: 40x46 cm
Condition: fuktskador
Nils Wedel, Swedish painter, born 1897, dead 1967.
SEK 250
Monday August 2 2021
at 20:04:01
150 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)