ART / Oil paintings / Oil painting 13667070
nr 1366 7070
OIL PAINTING
unidentified artist. 17th century, Jesus och Maria Magdalena. Olja på duk på pannå, no signature, 80x70 ca, smärre skador, hål, uppfodrad duk.
Oidentifierad konstnär. 1600-tal, Jesus och Maria Magdalena. Olja på duk på pannå, ej signerad, 80x70 ca
Condition: smärre skador, hål, uppfodrad duk
5000
SEK 4000
Monday December 14 2020
at 20:05:45
14/12 19:57:44