MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tempeldörr 11955117
nr 1195 5117
Tempeldörr
oriental. Length: 74cm. Width: ca 4cm, height: ca 125cm, slitage och skador.
orientalisk. Längd: 74cm. Djup: ca 4cm, höjd: ca 125cm
Condition: slitage och skador
1000
SEK 800
Monday August 6 2018
at 19:04:39
6/8 17:50:20
700 kr
6/8 18:19:46