KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17277450

nr 1727 7450

Akvarell

Bodhidaema, munk, Kina. Akvarell, bildmått: 68x34 cm, yttermått inklusive ram: 82x74 cm. Ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:01:47

29/9 17:06:02 1      Vinnande bud