FURNITURE / Tables / Pelarbord 5108112
nr 510 8112
Pelarbord
Lenght: ()
Förgyllt, med stenskiva, 1800-tal, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 1400
Monday February 25 2008
at 17:57:45
100 kr
150 kr
800 kr
800 kr
850 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr