FURNITURE / Sofas / Sofa 14823297
nr 1482 3297
SOFA
Gustavian style, 19th century. Length: 175, wear.
Gustaviansk stil, 1800-tal. Längd: 175
Condition: slitage
1500
SEK 1100
Monday August 15 2022
at 19:56:51
13/8 22:46:34
1.000 kr
14/8 08:41:12
Den Gustavianska stilen