LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Ljusstake och skål (dds) 4925049
nr 492 5049
Ljusstake och skål (dds)
Lenght: ()
Erik Höglund (1932-1998), Boda Glasbruk 1950-tal, ofärgat glas, ljusstake höjd ca 20 cm, signerad Boda H 1132, skål diameter 12 cm, signerad H 1207 / 125
Withdrawn
Monday October 29 2007
at 16:30:02
- Thema-auction