KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 17036060
nr 1703 6060
Kopparstick
Kolorerat, "La Grande Locura de los Hombres. ", 1700-/1800-tal, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 51x62
Kondition: slitage, missfärgningar
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 26 maj 2025
kl 20:38:41
500 kr
1.100 kr
1.300 kr