KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8963342

nr 896 3342

Akvarell

Tillskriven Primus Mortimer Pettersson, osignerad, motivet: 25x33

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 26 maj 2014
kl 19:20:46

25/5 12:51:08 1      700 kr
26/5 18:59:01 2      Vinnande bud