FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 10695095
*
nr 1069 5095
ARMCHAIR
1950s/1960s,
50/60-tal
Estimate:
600
Sold:
SEK 250
Auction date:
Monday November 14 2016
at 19:11:37
- Bid history
Time
Bidder
Bid
13/11 13:21:09
1
200 kr
13/11 18:57:34
2
200 kr
13/11 18:57:34
1
200 kr (Robot)
13/11 18:58:58
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
7096 CHAIRS
one pair, Charles & Ray Eames, Plastic Armchair, V..//
Auction ends
today
19 jan at 20:20
*
ARMCHAIR
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1069 5095
ARMCHAIR
1950s/1960s,
50/60-tal
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 250 |
| Auction date: |
Monday November 14 2016 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 13/11 13:21:09 | 1 | 200 kr |
| 13/11 18:57:34 | 2 | 200 kr |
| 13/11 18:57:34 | 1 | 200 kr (Robot) |
| 13/11 18:58:58 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
7096 CHAIRS
one pair, Charles & Ray Eames, Plastic Armchair, V..//
Auction ends
today
19 jan at 20:20



