FURNITURE / Tables / Matbord+ 5475430

nr 547 5430

Matbord+

Lenght: ()

4 iläggsskivor, Dia:110, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 7400

Monday October 20 2008
at 17:06:24