ART / Lithographs / Graphic art 11525448
nr 1152 5448
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Sofia Linde (b. 1980), Sverige. Signed and numbered 17/50, bladets mått: 48x36,
GRAPHIC ART, Signerad och numrerad 17/50, bladets mått: 48x36
Sofia Linde, Swedish painter, born 1980.
SEK 100
Monday December 11 2017
at 19:17:18
11/12 15:00:20