ART / Oil paintings / Oil painting 8527721
nr 852 7721
OIL PAINTING (F)
signed, Balett, 32 x 40, wear, damages.
signerad, Balett, 32 x 40
Condition: slitage, skador
300
SEK 100
Monday October 14 2013
at 19:32:10
14/10 19:22:57