MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 12994087
*
nr 1299 4087
MIRROR
Teak, G&T, 1960s, Svenska Möbelfabrikerna AB, 112x31cm,
Teak, G&T, 1960-tal, Svenska Möbelfabrikerna AB, 112x31cm
Estimate:
600
Sold:
SEK 350
Auction date:
Monday January 6 2020
at 19:02:13
- Bid history
Time
Bidder
Bid
28/12 16:57:21
1
150 kr
31/12 18:27:49
2
150 kr
31/12 18:27:49
1
150 kr (Robot)
4/1 17:48:27
3
200 kr
6/1 18:56:18
1
300 kr
6/1 18:56:40
4
300 kr
6/1 18:56:40
1
300 kr (Robot)
6/1 18:57:00
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: g&t spegel speglar teak teakmöbler trä
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
nr 1299 4087
MIRROR
Teak, G&T, 1960s, Svenska Möbelfabrikerna AB, 112x31cm,
Teak, G&T, 1960-tal, Svenska Möbelfabrikerna AB, 112x31cm
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 350 |
| Auction date: |
Monday January 6 2020 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 28/12 16:57:21 | 1 | 150 kr |
| 31/12 18:27:49 | 2 | 150 kr |
| 31/12 18:27:49 | 1 | 150 kr (Robot) |
| 4/1 17:48:27 | 3 | 200 kr |
| 6/1 18:56:18 | 1 | 300 kr |
| 6/1 18:56:40 | 4 | 300 kr |
| 6/1 18:56:40 | 1 | 300 kr (Robot) |
| 6/1 18:57:00 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: g&t spegel speglar teak teakmöbler trä
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07



