FURNITURE / Garden / Garden bench 14099410
nr 1409 9410
GARDEN BENCH
gavlar i metall, bemålade träribbor. Length: 175 cm, wear, cracks, damages.
gavlar i metall, bemålade träribbor. Längd: 175 cm
Condition: Slitage, sprickor, skador
2000
SEK 3800
Monday August 2 2021
at 19:29:44
1.500 kr
2.200 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Robot)
3.600 kr