KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423540

nr 1742 3540

Åsa Åkerström

(1925-2012), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad - 77, kustby. Olja på duk, 44x52 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm

Kondition: delvis färgbortfall

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 november 2025
kl 20:51:25

22/11 13:16:39 1      Vinnande bud

Åsa Åkerström

Läs mer om Ã…sa Ã…kerström