KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14499301

nr 1449 9301

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Tillskriven, ej signerad, Café, intyg a tergo Carl Deelsbo, ca 18x18, akvarell, oramad

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 21 februari 2022
kl 18:02:32

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund