FURNITURE / Sofas / Sofa 11611115
nr 1161 1115
SOFA
Gustavian, provinsarbete, length: cm cm, wear, damages, ett ben löst - finns i kassan/receptionen.
gustaviansk, provinsarbete, längd: cm
Condition: slitage, skador, ett ben löst - finns i kassan/receptionen
4000
SEK 3000
Monday February 12 2018
at 18:07:05
12/2 18:02:05
Den Gustavianska stilen