GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 16066238
nr 1606 6238
DINNERWARE
5 parts, 19th century, including uppläggningsfat & terrin, Rörstrand, Sweden. Length: 30-46, tallrik med nagg.
5 delar, 1800-tal, bland annat uppläggningsfat & terrin, Rörstrand. Längd: 30-46 cm
Condition: tallrik med nagg,
SEK 350
Monday Mars 18 2024
at 20:48:58
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)
300 kr
Rörstrand