KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9614005
nr 961 4005
Etsning
Karl Gustaf Nilsson, landskap från Dalarna, 4/50, signerad, 1962, motivet: 23x29
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 maj 2015
kl 18:49:11
11/5 18:28:17
11 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal