KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9614005

nr 961 4005

Etsning

Karl Gustaf Nilsson, landskap från Dalarna, 4/50, signerad, 1962, motivet: 23x29

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 maj 2015
kl 18:49:11

11/5 18:28:17 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 11 maj

50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal