ART / Lithographs / Graphic art 12167543
nr 1216 7543
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Sofia Linde (b. 1980), Sweden. Signed, numbered 3/5, Gatlykta, sheet: 48, 5x36 cm, löst blad,
GRAPHIC ART, Signerad, numrerad 3/5, Gatlykta, bladets mått: 48,5x36 cm, löst blad
Sofia Linde, Swedish painter, born 1980.
SEK 100
Monday November 12 2018
at 19:28:48
11/11 08:18:11