GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 3828143

nr 382 8143

VASE

Lenght: ()

Josef Ekberg, 1920, Gustafsberg, höjd: 22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 100

Monday October 17 2005
at 16:00:00

16/10 23:27:01 1      Vinnande bud