KONST / Litografier / Färglitografi 9862190
nr 986 2190
Färglitografi
Sign J Gorim, -75, 41/200, motivet: 60 x 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 20:36:51
8/10 19:28:40