GLAS OCH KERAMIK / Glas / Pokalglas 16197228

nr 1619 7228

Pokalglas

1700-/1800-tal, slipad dekor med vapensköld. Höjd: 18,5 cm

Kondition: nagg

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 13 maj 2024
kl 20:02:08