MÖBLER / Bord / Soffbord 9614028
*
nr 961 4028
Soffbord
France & Davekosen, Danmark, längd: 120 cm, djup: 52 cm, höjd: 45 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:13:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 12:06:05
1
Vinnande bud
11/5 18:10:44
2
2.600 kr
11/5 18:10:44
1
2.800 kr (Budbetjänt)
11/5 18:11:06
2
3.000 kr
11/5 18:11:06
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa france & davekosen norden skandinavien skandinavisk soffbord
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:48
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:51
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4028
Soffbord
France & Davekosen, Danmark, längd: 120 cm, djup: 52 cm, höjd: 45 cm
| Utrop: | 2.600 kr |
|---|---|
| Såld: | 3.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/5 12:06:05 | 1 | Vinnande bud |
| 11/5 18:10:44 | 2 | 2.600 kr |
| 11/5 18:10:44 | 1 | 2.800 kr (Budbetjänt) |
| 11/5 18:11:06 | 2 | 3.000 kr |
| 11/5 18:11:06 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa france & davekosen norden skandinavien skandinavisk soffbord
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:48 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:51



