ART / Oil paintings / Oil painting 12509207
nr 1250 9207
Curt Nyström Stoopendaal
(1893-1965)
Kurt Nyström, same. Oil on canvas, signed. 24x18,
OIL PAINTING, Curt Nyström Stoopendaal (1893-1965), same. Signerad. Olja på duk. 24x18 cm
600
SEK 100
Monday April 29 2019
at 18:02:42
25/4 19:05:39