FURNITURE / Tables / Matbord 4856394
nr 485 6394
Matbord
Lenght: ()
20-tal, längd: 199, djup: 148, höjd: 78 björk/svart (slitage)
1500
SEK 5300
Monday September 17 2007
at 16:00:00
2.800 kr
5.200 kr
3.500 kr
4.500 kr
5.100 kr