GLASS & CERAMICS / Glass / Glass set 9963095

nr 996 3095

GLASS SET

19 del, Sandviksglas, 1920-/30-tal, nagg.

19 del, Sandviksglas, 1920-/30-tal

Condition: nagg

1000

SEK 900

Monday November 23 2015
at 19:51:37

23/11 19:25:35 1      800 kr
23/11 19:46:37 2      Vinnande bud