GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner plates 7096081
nr 709 6081
DINNER PLATES
5 pcs, Berlin, 19th century, 3st med skador.
5 st, Berlin, 1800-tal
Condition: 3st med skador
SEK 350
Monday August 15 2011
at 19:55:01
100 kr
300 kr