Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Frames / Ram 4798414



*

nr 479 8414


Ram

Lenght: ()


Sent 1800-tal, olja med gårdsmotiv, 54 x 79


Estimate:

1000

Sold:

SEK 700

Auction date:

Monday August 13 2007
at 16:57:06


  • Bid history
Time Bidder Bid
12/8 23:45:29 1      Vinnande bud


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja med gårdsmotiv ram ramar sekelskifte sent 1800-tal




Ladda ner broschyr