BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8482035

nr 848 2035

Takarmatur

PH-lampa, Poul Henningsen, Louis Poulsen, Danmark, Diameter: 50 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 september 2013
kl 18:05:41

21/9 18:28:43 1      Vinnande bud
22/9 11:39:03 1      justering av budtak