ART / Lithographs / Litograph in colors 13152191
nr 1315 2191
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Ulf Wahlberg (b. 1938), Sweden. Signed, numbered 186/275, dated -79, "efter stormen". Sheet: 63x77, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 186/275, daterad -79, "efter stormen". Bladets mått: 63x77, oramat löst blad
Ulf Wahlberg, Swedish painter and draughtsman, born 1938
600
SEK 150
Monday Mars 23 2020
at 19:27:24
23/3 02:11:45
100 kr
23/3 18:40:51
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik