ART / Lithographs / Färglitografi 9298397
nr 929 8397
Färglitografi
Beck & Ljung, 1982, 5/40, sheet: 29 x 29,
Beck & Ljung, 1982, 5/40, bladets mått: 29 x 29
SEK 300
Monday December 8 2014
at 18:06:36
200 kr
250 kr