MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10894521

nr 1089 4521

Byrå

Sengustaviansk stil, Stenskiva, längd: 101 cm, djup: 47 cm, höjd: 80 cm

Kondition: Skiva med lagningar i kanterna, slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 13 februari 2017
kl 19:11:22

13/2 08:21:31 1      Vinnande bud