MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 3423427

nr 342 3427

Byrå

Ren.objekt, 1800-tal, L.106 D.52 H.98

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 januari 2005

Renässans
Europeisk konststil. Uppkom i Italien vid 1400-talets början.