ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Kask 13846279
nr 1384 6279
Kask
för brandförsvaret. Sverige, 1800/1900-tal. Hjälmklocka av svart läder. Beslag av mässing. Höjd: ca 18 cm, slitage, märken
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:13:53
15/3 16:15:44