BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 11005211
nr 1100 5211
Bordslampa
1920-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 april 2017
kl 18:19:09
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr