ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 14598187

nr 1459 8187

WATERCOLOUR

unidentified artist. Signerad Stenholm. Watercolour. Sheet: 29x23cm, unframed,

Oidentifierad konstnär. Signerad Stenholm. Akvarell. Bladets mått: 29x23cm, oramat löst blad

300

SEK 100

Monday April 4 2022
at 19:53:49

2/4 11:30:31 1      Vinnande bud