ART / Lithographs / Litograph in colors 13152062
nr 1315 2062
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sweden. Signed, numbered 46/160. Subject: 23x26,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 46/160. Motivet: 23x26 cm
1000
SEK 1200
Monday Mars 23 2020
at 19:16:32
1.000 kr
800 kr
900 kr (Robot)
1.100 kr
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson